RIWAX CAR FOAM aktívna pena bezkontakt 20 kg

Cena
89,99 €

Výrobca
RIWAX

Kód produktu
02842-20

2 - 5 dní
ks

Vysoko koncentrovaná aktívna pena s mimoriadne účinnou čistiacou schopnosťou pre odstránenie oleja, mastnôt, nečistôt zo cestnej premávky a zvyškov hmyzu z vozidiel. Vďaka svojej vynikajúcej schopnosti napádať nečistoty infiltrácií je Dyna Power Foam mimoriadne vhodná pre predumytie v umývačkách automobilov alebo na ručné umývanie áut. Produkt zaisťuje lesknúce sa karosériu. Vhodný pre bezkontaktné umývanie vozidiel. Balenie 20 Lt. Hmotnosť 20,50 kg. viac

Riwax® Dyna Power Foam je vysoko koncentrovaná aktívna pena s mimoriadne účinnou čistiacou schopnosťou pre odstránenie oleja, mastnôt, nečistôt zo cestnej premávky a zvyškov hmyzu z vozidiel. Produkt je vhodný pre umývanie osobných, nákladných vozov, motocyklov, stavebných strojov.

Vďaka svojej vynikajúcej schopnosti napádať nečistoty infiltrácií je Dyna Power Foam mimoriadne vhodná pre predumytie v umývačkách automobilov alebo na ručné umývanie áut.

Produkt zaisťuje lesknúce sa karosériu. Vhodný pre bezkontaktné umývanie vozidiel.

Balenie 20 Lt. Hmotnosť 20,50 kg.

Použitie:
Aplikujte pomocou penovací pištolí, tlakových rozprašovačov alebo napeňovač nádob. Naneste Dyna Power Foam a nechajte pôsobiť cca 2- 5 minút. Potom dôkladne opláchnite vysokým tlakom (odporúčaná deionizovaná voda), pre ručné umývanie sa odporúča riediť minimálne 1: 100 (1dc na 10 lt vody).

Upozornenie:
Nespracovávajte na priamom slnku, nenechajte zaschnúť! Skladovanie pri + 4 ° C do + 30 ° C.